جذب رابطه عاطفی عاشقانه

جذب رابطه عاطفی عاشقانه

دسته بندی: - - -

قیمت: 39800 تومان

تعداد نمایش: 22904 نمایش

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

39800 تومان – خرید

⬅ آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

 ⬅هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق اهداف و آرزوهای شماست!

 ⬅با فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان، بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

 ⬅استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!


⬅ هیپنوتراپی چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.


مهم*

فایل صوتی توضیحات بی نطیر استاد امیدواری در محصول جذب رابطه عاطفی عاشقانه و ایده آل .


⬅ فایل های صوتی subliminal message چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟

آیا تا به حال شده که رفتار، عادت، طرز فکر یا باور به خصوصی داشته باشید که دوست داشته باشید به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را تغییر دهید؟ این رفتار، باور، طرز فکر و … می تواند هر موردی باشد که از آن لذت نمی برید ولی واقعا دوست دارید که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر دهید…

فایل های صوتی subliminal message تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارند، اما یک تفاوت عمده بین این دو محصول وجود دارد! فایل های هیپنوتراپی ( خود هیپنوتیزم کلامی) و فایل های subliminal message (فایل های فاقد کلام) هر دو بر ناخودآگاه اثر دارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند… .

در فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، فردی که تمرین را دنبال می کند ابتدا وارد حالت خلسه و آرامش عمیق ذهنی و جسمی شده و سپس تلقینات مورد نظر به صورت مستقیم به ناخودآگاه وی داده می شود و با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی و با تکرار جلسات، تلقینات در ناخودآگاه وی تثبیت می شود، اما فایل های subliminal message اینگونه عمل نمی کنند، فایل های subliminal message تلقیناتی که قرار است به ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از فایل های subliminal message نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به فایل های subliminal message به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

مزیتی که فایل های subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و عالی از تمرینات نتیجه بگیرید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.


⬅ گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی جذب رابطه عاطفی عاشقانه نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

تبدیل شدن به آهنربای عشق

جذب عشق واقعی بدون تلاش فراوان و بدون داشتن استرس

خنثي کردن الگوي هاي مانع پیدا کردن عشق در ضمير ناخودآگاه

تثبیت باور شایسته بودن برای دوست داشتن و دوست داشته شدن

فعالسازی توانایی های طبیعی برای جذب عشق

درک انرژی عشق قبل از پیدا کردن شریک زندگی

باز کردن قلب خود براي دریافت عشق

جذب همسر خود به بهترین وجه

ملاقات شریک زندگی و عشق دلخواهتان از طریق هدایت ضمیر ناخودآگاه

تثبیت باور فرد کامل بودن برای عشق و شریک زندگی

کسب آمادگی برای دریافت رابطه عاشقانه

ارسال فرکانس عشق به کل هستی

شادی ناشی از داشتن و ارسال ارتعاشات عشق

39800 تومان – خرید


⬅ در هر کجا که هستید می توانید عشق واقعی تان را پیدا کنید!.➡

عبارات تأکیدی پنهان این فایل صوتی به صورتی طراحی شده که ضمیر ناخودآگاه شما را به مکانی و موقعیتی هدایت کند که شما بتوانید عشق دلخواه و شریک واقعی تان را ملاقات کنید.


سوالات متداول:

+من متوجه نشدم، این محصول دقیقا چی کار می کند؟
 • این محصول به وسیله نت ها و بیت های موسیقی تلقینات را به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می کند و باعث می شود که شما از درون تغییر کنید و فرکانس درونیتان را با خواسته تان هم راستا کنید.

یک رادیو رو در نظر بگیرید: مثلا شما الان در حال گوش کردنِ رادیو جوان هستید، آیا می توانید همزمان رادیو ورزش را گوش دهید؟ درسته به هیچ وجه امکان ندارد، چون باید در فرکانس  رادیو ورزش قرار بگیریم تا بتوانیم رادیو ورزش را گوش دهیم.

۹۷ درصد جامعه این قانون را به خوبی درک نکرده اند و همیشه درگیر مشکلات و مسائل می شوند: مثل بی پولی، روابط بد عاطفی،دزدی، کلاه برداری، چاقی و….

پس برای این که بخواهید به خواسته تان برسید باید در فرکانس آن خواسته قرار بگیرید و گرنه هرگز به آن نخواهید رسید!!!
و محصول ما دقیقا شما را از درون هم فرکانس می کند با یک رابطه عاطفی و عاشقانه قرار می دهد.

+بعد از چه مدت نتیجه میگیرم؟
 • ما به شما قول خواهیم که در همان ماه اول تغییرات شما را شگفت زده خواهد کرد، ولی تا رسیدن به هدفتان به گوش دادن ادامه دهید.
+چطور از این محصول استفاده کنم؟
 • هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از این محصول ندارید، در طول روز در هر موقع می توانید گوش بدهید، و هرچه بیشتر گوش دهید ارتعاشات شما را قوی تر میکند و شما سریعتر خواسته تان را جذب می کنید
+چطور می تونم اعتماد کنم و این محصول را تهیه کنم؟
 • من وحید امیدواری تا کنون دوره های زیادی برگزار کرده ام کهچندین هزار نفر در این دوره ها شرکت کرده اند و توانسته اند در مدت کوتاهی تغییر بسیار بزرگی را در زندگی خود به وجود بیاورند، از جمله دوره روانشناسی فراوانی و ثروت که می توانید با مراجعه به صفحه این محصول بی نظیر نتایج افرادی که از این دوره استفاده کرده اند را مطالعه کنید، افرادی که در مدت ۱ سال درآمدشان از ۳۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون تومان در ماه رسید؛ افرادی که در مدت ۳ ماه درآمدشان بیش از ۵ برابر افزایش یافته و… صدها داستان دیگر از نتایج افراد که می توانید با مراجعه به صفحه دوره روانشناسی فراوانی و ثروت نتایج را مشاهده کنید.
+اگر استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم چه تضمینی دارید؟
 • امکان ندارد که شخصی استفاده کند و نتیجه نگیرد، چرا با جدیت صحب میکنم؟ چون ما در جهانی هستیم که دارای قوانینی است و قانون فرکانس  و قانون جذب از جمله مهم ترین قوانین جهان هستی هستند. و محال ممکنه که شما ارتعاشتان با خواسته تان یکی باشد ولی اون رو به سمت خودتون جذب نکنید.
من با ایمان به محصولاتم و تاثیر آنها تعهد میدهم که اگر بعد از استفاده ازاین محصول اگر شما نتیجه ای نگرفتید، من قیمت اصلی این محصول رو به شما پس خواهم داد یعنی ۹۹٫۹۰۰ نه قیمت پرداختیتان را!!

قیمت اصلی این محصول ۹۹٫۹۰۰ تومان هست، ولی به دلیل عشق فراوانم به این محصول هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم  این محصول که به عنوان تحولی عظیم در قانون حذب معرفی شده طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند از آن استفاده کنند قیمت این محصول بی‌نظیر را برای مدت کوتاهی ۱۹۸۰۰  تومان گذاشتم.

+چگونه میتوانم این محصول را خریداری کنم؟

در همین صفحه روی گزینه خرید محصول کلیک کرده و مراحل را تا انتها دامه دهید.

39800 تومان – خرید

پس از پرداخت موفق، لینک‌های این محصول در پروفایلتان در سایت قرار داده می‌شود.

از منوی سایت گزینه “ خریدهای اخیر” را انتخاب و سپس روی گزینه “دانلود و جزئیات ”  کلیک کنید تا نام محصول را مشاهده کنید.

سپس با کلیک روی نام محصول، می‌توانید لینک‌ها را مشاهده و دانلود نمایید.

و اگر با خرید اینترنتی آشنایی ندارید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت:
۶۱۰۴۳۳۷۷۶۷۵۵۶۰۴۴ به نام وحید امیدواری واریز کرده و فیش پرداختی را به آیدی تلگرام: vahidomidvari_com1@  ارسال کنید و بلافاصله فایل مورد نظر را دریافت کنید. و یا با شماره مشاورین ما که در انتهای صفحه سایت موجود می باشد تماس بگیرید.


جایزه

پانزده درصد از مبلغی که از طریق درگاه بانک، برای خرید این محصول استفاده می‌کنید، به کیف پول شما اضافه می‌شود. شما میتوانید برای خرید های بعدی خود از آن مبلغ استفاده نمایید.


توجه!!

این محصول فقط به مدت محدودی با قیمت ۳۹۸۰۰ تومان می باشد!! به زودی قیمت محصول به ۹۹۰۰۰ تومان تغییر میکند.


تحقیقات پژوهشگران ، پیوسته نشان داده است که افرادموفق معمولاٌ به سرعت تصمیم می گیرند و وقتی انجام کاری را درست بدانند به آسانی از تصمیم خود بر نمی گردند.بر عکس ، اشخاص شکست خورده معمولاٌ دیر تصمیم می گیرند و تصمیم خود را به آسانی عوض می کنند!!

هر گاه تصمیم شایسته ای گرفتید ، آنرا رها نکنید
شما به آن چیزی می رسید که به آن باور دارید. جایگاهی که امروز دارید، ریشه در باوری دارد که داشته اید.

4 نظر

 1. سلام دوست عزیز
  محصول شگفت انگیز شما رو تهیه کردم،در اینکه به نتیجه خواهم رسید کاملا مطمئن هستم و مشتاقانه هر شب و هر روز به فایل موزیک ها گوش میدهم .برام خیلی جالبه ک این نت ها میتونن روی ضمیر ناخودآگاهم تاثیر بگذارند.
  فقط یه سوال داشتم،موقع گوش دادن به موزیکها نیاز هست که به چیز خاصی فکر کنیم؟یا تصویر سازی ذهنی کنیم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • سلام به شما دوست عزیز.
   یک سری پیامهای پنهان یا عبارات تاکیدی در قالب نتهای موسیقی به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال میشه که این پیامها زیر سیستم شنوایی شما هستند و چون زیر سیستم شنوایی هستند، به ضمیر ناخودآگاه وصل میشن و ناخودآگاه رو با خواسته ای که داریم هماهنگ میکنن. و زمانی که ما از درون ارتعاشمون روی داشتن یک رابطه عاطفی و عاشقانه تنظیم بشه، شرایطی رو به سمت خودمون جذب میکنیم که مشابه به خودمونه.
   توی هر حالتی میشه گوش داد، نیاز به گوش دادن در حالت خاصی نیست. چون مستقیم پیامها به ناخودآگاه ارسال میشوند.
   اگر سوالی بود درخدمتم

پاسخ دهید

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

39800 تومان – خرید