جذب فوری ثروت

جذب فوری ثروت

دسته بندی: - - -

قیمت: 39800 تومان

تعداد نمایش: 199920 نمایش

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

39800 تومان – خرید


جذب فوری ثروت

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان را ندارید؟

آیا سخت تر و بیشتر کار می کنید ولی درآمدتان همیشه پایین است؟

آیا مرتبا اتفاقاتی می افتد که پول خود را به راحتی از دست می دهید؟

آیا در پی افزایش درآمد خود هستید ولی تا به حال هیچ نتیجه ای را نگرفته اید؟

آیا از اینکه سالهاست که به یک مسافرت خوب نرفته اید، احساس بدی دارید؟

آیا دوست دارید که خود و فرزندتان آینده مالی بسیار مناسبی داشته باشید؟

آیا دوست دارید به یک مغناطیس ثروت تبدیل شوید که در هر لحظه پول و ثروت به سمت خود جذب کند؟

آیا  دوست دارید که مشتریانتان هر روز بیشتر و بیشتر شود؟

آیا دوست دارید که برای همیشه از شر بی پولی و نداری و نگرانی هایی که از بابت پول هست خداحافظی کنید؟

آیا دوست دارید توان خرید هر چیزی را که واقعا آن را می خواهید، داشته باشید؟

فقط چند ثانیه تا تبدیل شدن به یک مغناطیس پول و ثروت فاصله دارید:

جذب ثروت

پس با دقت متن زیر را مطالعه کنید که جواب تمام سوالتتان را خواهید یافت و از همین لحظه به بعد شما به یک مغناطیس ثروت تبدیل خواهید شد.

قبل از اینکه صحبتم را شروع کنم از شما سوالی دارم

به نظر شما چرا با اینکه از قانون جذب آگاه هستید ولی هنوز نتوانسته اید زندگی دلخواهتان را داشته باشید و پول ثروت را جذب کنید؟

 

چرا با این میگویند فکر کنید و ثروتمند شوید ولی تا به حال چنین نبوده؟آیا واقعا قانون جذب حقیقت دارد؟

 • یا ما راه را اشتباهی رفته ایم؟

امروز می خواهم رازی را با شما در میان بگذارم که بعد از این که این راز را متوجه شدم و آن را به کار بستم کل زندگی من متحول شد، از لحاظ ثروت، سلامتی، روابط، کسب و کار و…

کتاب فکر کنید و ثروتمند شوید یکی از پرفروشترین و تاثیر گذارترین کتاب های حال حاضر هست که نوشته ناپلئون هیل هست، این کتاب در حال حاضر سانسور شده است و کلمه کلیدی و تاثیر گذار و یا در واقع راز اصلی از این کتاب حذف شده است. و من میخواهم این راز را با شما در میان بگذارم.

قانون اصلی جهان هستی،قانون جذب نیست!!

قانون اصلی قانون ارتعاشات هست، اگر که یه سرچ ساده توی گوگل و ویکی پدیا داشته باشید متوجه می شوید که قانون اصلی قانون ارتعاشات هست و قانون جذب قانون ثانویه هست، در واقع بیس و پایه و اساس قانون جذب قانون ارتعاشات هست.

قانون ارتعاش چیست؟ قانون ارتعاش میگوید که دو چیز،دو جسم،دو شئ ، دو شخص و… با ارتعاش یکسان، با ارتعاش مساوی همدیگر را جذب میکنند!!!

و ربطی به فکر کردن شما به اون پول یا ماشین یا خونه نیست!!!

شما زمانی میتوانید پول را به سمت خود جذب کنید که ارتعاشات درونیتان با پول یکی باشد!!

مولانا میگه:

خوب خوبی را کند جذب این بدان
طیبات و طیبین بر وی بخوان

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد
گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می‌کشند
باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذب‌اند
نوریان مر نوریان را طالب‌اند

دوست خوبم دقت کن که گرم،گرمی را می کشد، اگر وجودت گرم باشه یک جسم گرم رو میکشی، اگر هم ارتعاش با گرمی باشی میتونی گرمی رو جذب کنی، پس بحث فکر کردن به پول نیست شما باید وجودتون با پول یکی بشه، باید هم ارتعاش با پول بشید تا پول و ثروت رو به سمت خودتون جذب کنید!!

یک مثال ساده: مثلا عدد ارتعاشی ماشین مورد علاقه شما ۱۰۰ هست، شما هم باید ارتعاش وجودیتان ۱۰۰ شود تا جذبش کنید.

پولدار شدن
 چطور باید با پول هم ارتعاش بشیم تا پول و ثروت را به سمت خود جذب کنیم؟؟

دقیقا ما در این محصول ضمیر ناخودآگاه شما را طی ۳۰-۴۵ روز برنامه ریزی میکنیم برای جذب پول و ثروت و ارتعاشات وجودی شما سراسر در مدار پول و ثروت قرار میگرید.و شما به یک مغناطیس ثروت تبدیل می شوید.

جذب پول

دوست خوبم دیدی که دکترهایی هستند که به مدت ۳۰ دقیقه ذهن رو هیپنوتیزم میکنند و چهار،پنج میلیون تومان میگیرند؟ فکر میکنی دلیلش چیه ؟ فکر میکنی چرا آدم هایی پیدا میشوند که حاضرند واسه ۳۰ دقیقه هیپنوتیزم ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه کنند؟
چون به موضوع قدرت ذهن ناخودآگاه ما پی بردند و در واقع این سرمایه گذاری که روی ذهن ناخودآگاهشون میکنند، ذهنشون میلیاردها تومان سرمایه براشون ایجاد میکنه.
محصولات سابلیمینال و خودهیپنوتیزم با هیپنوتیزمی که دکترا انجام میدن هیچ فرقی نداره جز در زمانش، اونها توی مدت زمان ۳۰ دقیقه این کار رو انجام میدن و ما در مدت زمان ۳۰ الی ۴۵ روز این کار رو انجام میدیم.


نتایج برخی از کابران ما با استفاده از محصول جذب فوری ثروت:

نتیجه ۱


نتیجه ۲:


نتیجه ۳:

 


نتیجه ۴:


نتیجه ۵


نتیجه ۶:


نتیجه ۷:


نتیجه ۸:

با ضمانت صد در صد تهیه کن و اگر نتیجه نگرفتی تمام مبلغ پرداختی ات را پس بگیر!!


کانال نتایج، کلیک کنید👇🏻👇🏻👇🏻
t.me/natayej1396


مهم*

فایل صوتی توضیحات بی نطیر استاد امیدواری در محصول جذب فوری ثروت. محصولی که تا حالا زندگی مالی بیش از ۲ هزار نفر رو دگرگون کرده:


آهنربای پول و ثروت شوید.

اجازه دهید پول و ثروت به زندگی شما وارد شود و جزئی جدا نشدنی از آن شود. ضمیر ناخود آگاه شما همه چیز را درباره ی چگونگی جذب پول و ثروت به زندگی شما می داند. تنها کاری که لازم است انجام دهید تا به یک آهنربای بسیار قوی پول و ثروت تبدیل شوید این است که ضمیر ناخود آگاهتان را برای تبدیل شدن به یک آهنربای پول و ثروت پروگرم کنید، سپس در گوشه ای بنشینید و از قدرت و سرعت ضمیر ناخود آگاه در جذب پول و ثروت به زندگی تان حیرت زده شوید!

دستیابی به پول و ثروت واقعا کار ساده ای است، به شرط آنکه از فوت و فن آن آگاهی داشته باشید. همه ما دوست داریم به طرق مختلف پول و ثروت را به زندگی خود جذب کنیم ولی در این پروسه، فقط افراد کمی موفق به چنین کاری می شوند، چون اکثر افراد اطلاعات و برنامه ریزی های ذهنی لازم برای جذب پول به زندگی شان را ندارند. این فایل جذب فوری ثروت ، ضمیر ناخود آگاه شما را به گونه ای پروگرم می کند که پیشنهاد هایی را دریافت کنید، در شرایط و موقعیت هایی قرار بگیرید و اتفاق هایی برای شما رقم زده شود که همگی پول و ثروت را در زندگی شما جاری کنند.

به یاد داشته باشید، آهنربا برای جذب اشیای فلزی تلاش نمی کند، خود را به این در و آن در نمی زند، تنها از قدرت مغناطیسی اش استفاده می کند و به راحتی اشیا فلزی را با قدرتی بالا به سمت خود می کشد. و دقیقا به همین دلیل است که این فایل جذب فوری ثروت نام گذاری شده است.

این رازی است که تا کنون به کمتر کسی گفته شده، از این رو علم به صورت تمام و کمال خود را وقف این امر کرده که افراد گوناگون چگونه می توانند در کمترین زمان ممکن تغییرات مطلوب و مورد نظر خود را به صورتی پایدار در خود شکل دهند. یکی از این تغییرات مطلوب می تواند جذب پول و ثروت نامحدود به زندگی باشد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده چگونه در یک الی شش هفته احتمال ایجاد این تغییرات مطلوب، تثبیت آنها و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه تان را تا میزان ۳۰۰ الی ۴۰۰ درصد افزایش دهید. آنهم تنها با ایجاد تغییری جزیی در زندگی تان و گوش دادن به فایل مرتبط به هدف تان.

میزان موفقیت رهبران، مدیران، فروشندگان، کارمندان و کارفرمایان و … با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهدافشان تعیین می شود و به وضوح مشخص است که در اختیار داشتن پول و ثروت کافی نه تنها باعث تسریع دستیابی این افراد به اهدافشان می شود بلکه زندگی آنها را نیز زیبا تر و با کیفیت تر می کند. به عبارت دیگر اینکه در زندگی شخصی و حرفه ای خود چقدر موفق باشید، تا حد زیادی بستگی به توان مالی شما دارد.

می توانید در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای جذب سریع و نامحدود پول و ثروت پروگرم کنید تا به راحتی و سریع پول را به زندگی خود جذب کنید و یک بار برای همیشه با تمامی دغدغه ها و مشکلات مالی خداحافظی کنید.

و حالا، بسیار خرسند هستیم که این فایل ارزشمند و گرانبها را به شما تقدیم نماییم تا به راحتی میزان پول و ثروت خود را چند برابر کنید.

ذهن ثروتمند

دوست خوبم برای این میگوئیم جذبِ پول و ثروت فوری، چون وقتی که با پول هم ارتعاش بشوید، که فایل های ما ضمیر ناخودآگاه شما و احساس شما را در ارتعاش پول و ثروت قرار میدهند و فرکانس و ارتعاشی که به جهان می فرستید،ارتعاش پول و یکی شدن با پول و ثروت می باشد و زمانی که این اتفاق بیفتد، در این موقع هست که خیلی سریع جذب اتفاق می افتد و شما خواسته تان را جذب میکنید و اساس این فایل همانطور که گفتم هم ارتعاش کردن شما با پول و ثروت می باشد.

خانم استرهیکس در کتاب تعالیم آبراهام میگوید:  تنها دلیلِ این که اینقدر طول می کشد که ما به آرزوهایمان برسیم و خواسته هایی را که داریم را در زندگیمان متجلی کنیم این است که ارتعاشات خواسته ها و آرزوهای ما با ارتعاشات فکری ما در هر لحظه هماهنگی ندارند!!!

ارتعاش ثروت

سوالات متداول:

+ فایل های صوتی subliminal message چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟
 • فایل های صوتی subliminal message تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارند، اما یک تفاوت عمده بین این دو محصول وجود دارد! فایل های هیپنوتراپی ( خود هیپنوتیزم کلامی) و فایل های subliminal message (فایل های فاقد کلام) هر دو بر ناخودآگاه اثر دارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند .

فایل های subliminal message تلقیناتی که قرار است به ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از فایل های subliminal message نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به فایل های subliminal message به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

مزیتی که فایل های subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده وکاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و عالی از تمرینات نتیجه بگیرید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

+بعد از چه مدت نتیجه میگیرم؟
 • در همان روزهای اول شما تغییرات را احساس میکنید. ولی به صورت مداوم و پیوسته ۲۱ روز استفاده از این محصول، ارتعاشات وجودی شما را به صورت اتوماتیک در مدار پول و ثروت تنظیم میکند.
+چطور از این محصول استفاده کنم؟
 • هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از این محصول ندارید، در طول روز در هر موقع می توانید گوش بدهید، و هرچه بیشتر گوش دهید ارتعاشات شما را قوی تر میکند و شما سریعتر خواسته تان را جذب می کنید
+چرا من می توانم به شما کمک کنم؟
 • من وحید امیدواری تا کنون دوره های زیادی برگزار کرده ام که چندین هزار نفر در این دوره ها شرکت کرده اند و توانسته اند در مدت کوتاهی تغییر بسیار بزرگی را در زندگی خود به وجود بیاورند، از جمله دوره روانشناسی فراوانی و ثروت که می توانید با مراجعه به صفحه این محصول بی نظیر نتایج افرادی که از این دوره استفاده کرده اند را مطالعه کنید، افرادی که در مدت ۱ سال درآمدشان از ۳۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون تومان در ماه رسید؛ افرادی که در مدت ۳ ماه درآمدشان بیش از ۵ برابر افزایش یافته و… صدها داستان دیگر از نتایج افراد که می توانید با مراجعه به صفحه دوره روانشناسی فراوانی و ثروت نتایج را مشاهده کنید.
+اگر استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم چه تضمینی دارید؟
 • امکان ندارد که شخصی استفاده کند و نتیجه نگیرد، چرا با جدیت صحب میکنم؟ چون ما در جهانی هستیم که دارای قوانینی است و قانون ارتعاش و قانون جذب از جمله مهم ترین قوانین جهان هستی هستند. و محال ممکنه که شما ارتعاشتان با پول و ثروت یکی باشد ولی پول و ثروت رو به سمت خودتون جذب نکنید.

من با ایمان به محصولاتم و تاثیر آنها تعهد میدهم که بعد از ۳۰ روز استفاده ازاین محصول اگر شما نتیجه ای نگرفتید، من قیمت اصلی این محصول رو به شما پس خواهم داد یعنی ۹۹٫۹۰۰ نه قیمت پرداختیتان را!!

قیمت اصلی این محصول ۹۹٫۹۰۰ تومان هست، ولی به دلیل عشق فراوانم به این محصول هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم  این محصول که به عنوان تحولی عظیم در قانون حذب معرفی شده طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند از آن استفاده کنند قیمت این محصول بی‌نظیر را برای مدت کوتاهی ۱۹۸۰۰  تومان گذاشتم.

+چگونه میتوانم این محصول را خریداری کنم؟

در همین صفحه روی گزینه خرید محصول کلیک کرده و مراحل را تا انتها دامه دهید.

پس از پرداخت موفق، لینک‌های این محصول در پروفایلتان در سایت قرار داده می‌شود.

از منوی سایت گزینه “ خریدهای اخیر” را انتخاب و سپس روی گزینه “دانلود و جزئیات ”  کلیک کنید تا نام محصول را مشاهده کنید.

سپس با کلیک روی نام محصول، می‌توانید لینک‌ها را مشاهده و دانلود نمایید.

39800 تومان – خرید

و اگر با خرید اینترنتی آشنایی ندارید می توانید مبلغ محصول را به شماره کارت:
۶۱۰۴۳۳۷۷۶۷۵۵۶۰۴۴ به نام وحید امیدواری واریز کرده و فیش پرداختی را به آیدی تلگرام : vahidomidvari_com1@  ارسال کنید و بلافاصله فایل مورد نظر را دریافت کنید. و یا با شماره مشاورین ما که در انتهای صفحه سایت موجود می باشد تماس بگیرید.

 

هدیه ویژه:

بعد از خرید این محصول فایلی برای شما در پروفایلتان قرار میگیرد که سوالی از شما پرسیده می شود، و در پایان هر ماه به سه نفر از کسانی که بهترین جواب را بدهند هر کدام مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان از طرف گروه تحقیقاتی راز ذهن دریافت خواهند کرد. هر ماه سوال جدیدی پرسیده می شود و هر ماه ما سه نفر برنده خواهیم داشت که اسامی برندگان در همین صفحه اعلام می شود.


اگر طبق دستور العمل، عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد، من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

شاید با ۱۹۸۰۰ تومان بشود یک بستنی خورد و برای لحظه ای حس خوب داشت ، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت. پر از ثروت و فراوانی.

یا

من ثروتمندم


توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند:

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

فرزند فقیر
فرزند ثروتمند


همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم
.

فراموش نکنید این محصول گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این محصول

چرا من با ایمان تعهد میدهم؟ چون این محصول قبل از اینکه بر روی سایت برای فروش منتشر شود توسط بنده و چندین شخص دیگر تست شده و نتیجه ای فوق العاده عالی به همراه داشته.
زمانی که من از این محصول رو استفاده کردم به لطف خدا بعد از ۱ هفته فروش سایتم ۴ برابر بیشتر شد.

کافیه فقط من رو باور کنی و این محصول رو تهیه کنی بهت قول میدم که متعجب میشی از نتایج.

یک بار من رو باور داشته باش و خودت نتایجت رو مقایسه کن. بهت تعهد میدم که شگفت زده میشی.
همووونطور که هزاران نفر در دوره های من شرکت کردند و نتیجه های فوق العاده عالی ای گرفتند.افرادی که طی چند ماه درآمدشون چندین برابر شده. افرادی که کمتر از ۱ سال درآمدشون از ۳۰۰ تومان در ماه به ۲۰ میلیون تومان رسیده. و خداروشکر هزاران میکنم از این بابت.
تو هم میتونی جزءی از این افراد باشی فقط کافیه اقدام کنی.
این محصول مثل یک ابزاریه که میتونه تو رو به یک مغناطیس پول و ثروت تبدیل کنه و درآمدت رو چندین برابر افزایش بده و تضمینی هم هست. آیا واقعا ارزشش رو داره که هزینه کنی براش یا نه؟
اگر میدونی که واقعا ارزشش رو داره پس اقدام کن.

 ۱۰۰٪ گارانتی اثربخشی و بازگشت هزینه(ریسک شما صفر است)


گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان جذب فوری ثروت نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

 

باز کردن کانال های انرژی برای پول و فراوانی

فعال کردن جریان آزاد پول با کمترین مقاومت

جهش کوانتومی برای نزدیک شدن به ارتعاشات فراوانی

داشتن افکار مثبت در مورد پول برای جذب پول بیشتر

طرز فکر فراوانی و موفقیت

لذت بردن از یک زندگی ثروتمندانه

احساس قدردانی نسبت به پول

تبدیل کردن خودتان به یک آهنربای پول

ارسال ارتعاشات فراوانی ، موفقیت و ثروت

راهنمایی ذهن ناخوداگاه برای جذب ثروت و موفقیت

تنظیم کردن اهدافی که مناسب شما است و با احساسات شما سازگاری دارد

ساختن یک قدرت عاطفی برای استفاده کامل پتانسیلتان در زندگی


ذهن ناخودآگاهتان را برای جذب ثروت برنامه ریزی کنید!

این فایل صوتی شامل عبارات تأکیدی پنهانی است که به شما کمک میکند با انرژی پول هماهنگ باشید و ضمیر ناخودآگاهتان را برای قدردانی و ارزشمند دانستن پول برنامه ریزی کنید. زمانی که شما سدهای مربوط به پول را حذف میکنید هر چیزی را میتوانید بدست بیاورید. وقتی که شما به این فایل به صورت مکرر گوش دهید به مرور زمان باورهای قدیمی و مخرب شما در مورد پول و ثروت از بین خواهد رفت و ذهنی ثروتمند خواهید داشت!

این محصول برای همه مردم نیست! بلکه برای افرادی است که می‌خواهند با کار کردن روی ذهنشان، درآمدشان را افزایش دهند.

شما تا به امروز پولهای زیادی رو برای خریدن کفش و لباس خرج کردید، اما این بار تصمیم بگیرید این پول رو روی ذهنتون سرمایه گذاری کنید! من به شما قول میدم که تا آخر عمرتون از بزرگترین سرمایه گذاری زندگیتون پشیمون نخواهید شد!

اگر اینجا هستی و این کلمات را می‌خوانی و با این روش و این محصول آشنا شده‌ای، مناسب‌ترین زمان و نیز نشانه‌ای است از اینکه خداوند شما را به مسیری هدایت کرده تا بتوانی بالاخره به تمام خواسته‌های همه‌ی آن سالهای زندگی‌ات برسی.

و مناسب‌ترین زمان برای تغییر این وضعیت، دقیقاً همین حالاست تا بتوانی مابقی روزهای جوانی و اوقات مهم زندگی‌ات را در خوشبختی و آرامش بگذرانی.

پس با ایمان، یقین و تعهد، این محصول را تهیه و بلافاصله شروع کن.

زیرا حتی اگر یک ساعت زودتر به استقلال مالی و آرامش ذهنی درباره پول برسی، باز هم بسیار ارزشش را دارد.

تا حالا به این موضوع فکر کردید که ذهن شما برای فقر برنامه‌ریزی شده یا جذب ثروت؟

٪۸۰ مردم تا آخر عمر درگیر امور مالی هستند!!

شما می‌توانید این را تغییر دهید؛
طوری که جزو آن ۸۰٪ نباشید و نشود آن روزی که
عمرتان سر آید و ندانید خوشبختی و سعادت چه بود.

به تو قول میدهم که زندگی ات سراسر ثروت و خوشبختی خواهد شد، به شکلی که انگار هر روز از آسمان برایت طلا می بارد،ایده پشتِ ایده، موقعیت پولساز،افراد جدید،اتفاقات و شرایطِ عالی. زندگی ات سراسر معجزه خواهد شد و تو هرگز متوجه نخواهی شد که چطور این اتفاق افتاد!!فقط قدرت استفاده از این محصول شگفت انگیز است که برایت معجزه میکند.

 • آیا حاضری با معجزه این محصول شگفت انگیز مواجه شوی؟ آیا آماده ای که مهیج ترین و پر شور ترین ماجرای عمرت را آغاز کنی؟

آینده نتیجه ی انتخاب ها و تمصمیم هایی است که اکنون می گیرید، به همین سادگی آینده ات تعریف می شود!!


جایزه

پانزده درصد از مبلغی که از طریق درگاه بانک، برای خرید این محصول استفاده می‌کنید، به کیف پول شما اضافه می‌شود. شما میتوانید برای خرید های بعدی خود از آن مبلغ استفاده نمایید.


توجه!!

این محصول فقط به مدت محدودی با قیمت ۳۹۸۰۰ تومان می باشد!! به زودی قیمت محصول به ۹۹۰۰۰ تومان تغییر میکند.


 تحقیقات پژوهشگران ، پیوسته نشان داده است که افرادموفق معمولاٌ به سرعت تصمیم می گیرند و وقتی انجام کاری را درست بدانند به آسانی از تصمیم خود بر نمی گردند.بر عکس ، اشخاص شکست خورده معمولاٌ دیر تصمیم می گیرند و تصمیم خود را به آسانی عوض می کنند!! 

هر گاه تصمیم شایسته ای گرفتید ، آنرا رها نکنید
شما به آن چیزی می رسید که به آن باور دارید. جایگاهی که امروز دارید، ریشه در باوری دارد که داشته اید.

18 نظر

 1. سلام
  چرا موقع خرید خطا در تراکنش میزنه؟
  من از کاربران دوره قانون جذب هستم آیا میتونم این محصول رو خریداری کنم آخه
  با خوندن توضیحات محصول حس خوبی بهم دست داد

 2. من قبلا از این فایل های سابلیمینال استفاده کردم و کاملا جواب گرفتم با اینکه تاکیداتش به زبان دوم من( انگلیسی) بود.
  واسه خلاص شدن از تمیز شدن صورت _ افزای رشد مو _ بالابردن هوش و آیکیو _ گرفتن نمره بالا _ شانس و …
  به جرات میتونم بگم یکی از سریعترین راه ها (البته بستگ به مقاومت ذهنتون نسبت به تاکیدات هم داره) واسه تغییر باوره.. من نتایج خیلی خوبی ازشون گرفتم. با اینکه این فایل استاد رو خودم تهیه نکردم ولی در کل استفاده از فایل های سابلیمینال رو توصیه میکنم…

 3. سلام زمان وترتیب گوش دادن به این فایلهاچگونه است؟تاچه مدت باید گوش کنیم ایابایدتمرکزکنیم برروی فایلها؟ممنونم

  • سلام
   در هر ساعتی از روز میتوانید گوش کنید،حداقل ۲۱ الی ۹۰ روز باید گوش بدید تا تاثیرات پایدار باشند.نیازی به تمرکز کردن نیست، چون مستقیم بر روی ناخودآگاه تاثیر می گذارند.

 4. سلام. با توجه به اینکه این فایل ها روی مغز تاثیر میذارن آیا در دوران بارداری میشه به اون گوش داد؟ روی مغز جنین تاثیر منفی نداره؟ ممنون

  • سلام بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود،
   در صورت سوال لطفا با شماره های پایین سایت تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۰۶۱۴۸۴۱
   ۰۹۰۱۲۳۱۶۷۴۶

پاسخ دهید

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

39800 تومان – خرید