دوره نفوذ و ارتباط با دیگران

دوره نفوذ و ارتباط با دیگران

دسته بندی: - - -

قیمت: 237000 تومان 196000 تومان

تعداد نمایش: 22829 نمایش

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

196000 تومان – خرید

اهمیت ارتباط در زندگی

آمار و ارقام نشان داده است که “تخصص یک مهندس خبره” تنها ۱۵ درصد در پیشرفت‌های اساسی‌اش دخیل بوده است در حالیکه، ۸۵ درصد موفقیت‌ها و پیشرفت‌های عمده‌اش مربوط است به: ” توانایی در برقراری ارتباط با دیگران”.
دوره “نفوذ و ارتباط با دیگران” پیامی بسیار مهم اما بسیار ساده برای ما دارد. با درک اصول ارتباط با دیگران، هر انسانی با هر نوع اخلاق و ویژگی را تبدیل به “صمیمی‌ترین دوست تان”  می‌کنید…


نفوذ و ارتباط با دیگران

استاد امیدواری اعتقاد دارد که دوره نفوذ و ارتباط با دیگران، یک اساسِ قابل استناد در موضوع روابط است.

همه ما قادر به انجام تمامِ کارها نیستیم، بنابراین باید بتوانیم از نیروی دیگران بواسطه ی ارتباطاتِ خوبی که برقرار می‌کنیم جهت یاری رساندن به خودمان و به دیگران، در جهت اهدافمان، یاری بطلبیم، بنابراین بسیار مهم است که مهارت برقراری ارتباط را بیاموزیم. مهارتی که دوره نفوذ و ارتباط با دیگران بصورت جامع به آن پرداخته است.

اکثر افراد قادر به ایجاد ارتباط مناسب و پایدار با جنس مخالف نیستند!

اکثر مدیران قادر به ایجاد رابطه مناسب با کارمندان خود و به تبع آن استفاده از نیروی خلاقه کارکنانشان نیستند!

اکثر صاحبان کسب و کار، برقراری رابطه دوسویه و مناسب با مشتریانشان را بلد نیستند!

اکثر والدین نمی‌دانند که چگونه با فرزندانشان رابطه ای خوشایند و دلپذیر برقرار نمایند!

و مهم تر اینکه اکثر ما نمی‌توانیم دوستانِ خوبی را برای خود بیابیم و رابطه ای پایدار در دوستی را خلق نماییم چون به ارتباطات بعنوان یک علم که باید آنرا آموخت و بکار بست، نگاه نمی‌کنیم. زیرا اکثر ما قدرت مهم‌ترین سرمایه مان یعنی ” توانایی در ایجاد شوق در مردم و پرورش استعدادهای آن‌ها به وسیله تشویق و قددانی از آن‌ها” را، بسیار دست کم و سطحی فرض کرده و یا حتی از یاد برده‌ایم.

 

با مطالعه و گوش دادن به این دوره است که متوجه می‌شوید، بهترین کارِ زندگی‌تان مطالعه و گوش دادن به دوره نفوذ و ارتباط با دیگران بوده، زیرا تفاوت دوره نفوذ و ارتباط با دیگران با سایر دوره ها و کتابهای مشابهش، در عملی بودن، کاربردی بودن و سادگی و شیوایی کلامش است. اکثر کتاب‌هایی که می‌خوانیم، با اینکه حجم وسیعی از اطلاعات و متدهای پیشرفته روز دنیا را به ما می‌دهند، اما پس از اتمام کتاب واقعاً نمی‌دانیم باید با آنهمه اطلاعات چکار کنیم؟نمی‌دانیم چگونه و کجا باید آن‌ها را بکار ببریم، درنتیجه فقط حجم اطلاعاتِ بیشتری روانه حافظه مان می‌شود که نه تنها نفوذ و ارتباط موثررا نیاموخته ایم، بلکه بندرت در تجربیات زندگی مان کارآمد است.

 

با مطالعه چندین باره این دوره بود که فهمیدم چرا هر زمان، صحبتِ نقش ارتباطات در موفقیت به میان می‌آید، بلافاصله استاد امیدواری، تجاربش ازاین دوره و تأثیری که مطالعه و بکاربستنِ پیشنهاداتِ این دوره بر زندگی مالی و شخصی‌اش بوجود آورد را بر زبان می راند…

و چرا معتقد است که عمل به آموزه های این دوره،  فرمول تبدیل دشمنانتان به بهترین دوستان شماست!


ما آدمها ، همگی ، در نوع خودمون نمونه ای منحصر به فرد هستیم . با اینکه ساختار هممون و جوهره توانمندیهامون که پروردگار یکتا در وجودمون به ودیعه گذاشته ، از یک جنسه ولی با هم خیلی فرق داریم . این تفاوتها نه در ماهیت و نه در استعدادها و نه در امکانات درونی هست که تک تک ما ازش برخورداریم . بلکه در کیفیت استفاده از ابزارهای وجودیمونه . ابزارهایی که من و تو به اون مسلح شدیم و تجهیز شدیم ، تا مفهوم مشترکمون به نام زندگی رو با کیفیتی مخصوص به خودمون اجرا کنیم .  اما اینکه من از ابزار وجودیم ، چطور استفاده می کنم و تو چطور و دیگری چطور ، این دیگه وابسته به خودمونه و البته مسئولیت ویژه و انحصاری ما آدمهاست که چطور از ابزارهایی که هممون تقریباً به طور مشترک در اختیار داریم استفاده کنیم و زندگیمونو خلق کنیم . یکی از اصلی ترین و مهمترین این ابزار ، امکانات ارتباط  برقرار کردن با دیگران هست . در حقیقت امکاناتی که من برای انتقال مفاهیم و ارتباط برقرار کردن با دیگران دارم ، همون امکاناتی هست که تو هم در اختیار داری . اما من به کیفیت خودم از ابزارم استفاده می کنم ، شما به کیفیتی مخصوص به خودتون ، یه رئیس جمهور با یه کیفیتی ، یه معلم به یه شکلی و یه کارمند بانک هم با کیفیت متفاوت و ویژه خودش . پس ما انسانها در نحوه برقرار کردن ارتباط و بهره برداری ارتباطیمون ، کاملاً منحصر به فردیم و به تبع نوع بهره برداری از این ابزار مهم شکل و کیفیت زندگیمون هم با هم فرق می کنه و ناگفته پیداست که شکل و کیفیت ارتباطی که با دیگران برقرار می کنیم ، تاثیری که بر اونها میذاریم و نفوذی که در اطرافیانمون داریم در نوع زندگی و برداشتها و نتایجی که بدست می یاریم خیلی مهم و حیاتی و تعیین کنندست . همونطور که شما اگه کارمند یه بانک باشی ، یک فروشنده باشی یا حتی یک راننده ساده تاکسی یا مدیر کل یک اداره ، کیفیت شغلتون و نتایجی که گیرتون میاد به شدت وابسته به هنر ارتباط برقرار کردن شما داره . حتی اطراف خودتون افرادی رو سراغ دارید که به اصطلاح میگویند مهره مار دارند یا اینکه با زبون مار رو از لونه اش بیرون می کشند ، قدرت عجیبی در نفوذ بر دیگران دارند و انگار مخاطبشونو جادو می کنند ، به سادگی می تونند بقیه رو متقاعد کنند و حرفشونو همیشه به کرسی می شونند . یقیناً موافقید این افراد موفقتر از بقیه هستند و همیشه چند پله بالاتر از هم رده هاشون می ایستند . به زندگی این آدمها خوب دقت کنید:
واقعاً دلیل این همه توفیق و پیشرفت اونها چیه؟
آیا موضوعی ، سرمایه ای ، استعدادی ، هنری به جز جادوی ارتباطات هست که اونها رو جلو ببره؟

این آدمها غالباً ناخودآگاه و به طور طراحی خاصی ، اساتید برقراری ارتباط موثر و قدرتمند با دیگران هستند و این مهارت طلایی رو به خوبی یاد گرفتند . اما یه نتیجه خیلی مهم و اون هم اینکه این مهارت فوق العاده برتر کاملاً اکتسابی و قابل فراگیری هست ، قابل پرورشه ، همه می تونند صاحب مهره مار بشند ، هر کسی می تونه به شکلی موثر روی دیگران نفوذ داشته باشه و می تونه تبدیل به یه آدم موثر و جذاب بشه و می تونه از کانالهای ارتباطیش صیدهای طلایی شکار کنه . میتونه با همسر و فرزنداش ارتباط خوبی برقرار کنه، و من توی این برنامه آموزشی قصد دارم شما رو با این مهارت برتر و شاید برترین مهارت و ابزار زندگیتون آشنا کنم.


وارن بافت: تنها مدرکی که در دفتر کارم به دیوار زده‌ام، مدرک مهارت‌های ارتباطی است که در سال ۱۹۵۲ از دیل کارنگی (Dale Carnegie) دریافت کردم. بدون مهارت‌های ارتباطی خوب، نمی‌توانی مردم را متقاعد کنی که به دنبالت بیایند، حتی اگر تو آن سوی دیوار را ببینی و آنها نبینند.»

کسب مهارتهای بیشتر= درآمد بیشتر

می توانید همین حالا از طریق لینک زیر این محصول را خریداری کنید، و قدم بزرگی در روند موفقیت در زندگی ، کسب و کار و روابطتتان بردارید.


جایزه

پانزده درصد از مبلغی که از طریق درگاه بانک، برای خرید این محصول استفاده می‌کنید، به کیف پول شما اضافه می‌شود. شما میتوانید برای خرید های بعدی خود از آن مبلغ استفاده نمایید.

2 نظر

 1. ه قول الهی قمشه ای ” َ
  تصور کن یک روز صبح که از خواب بیدار میشی
  ببینی به جز خودت هیچکس توی دنیا نیست و تو صاحب تمام ثروت زمین هستی
  اون روز چه لباسی می پوشی؟
  چه طلایی به خودت آویزون می کنی؟
  با چه ماشینی گردش می کنی؟
  کدوم خونه رو برای زندگی انتخاب می کنی؟
  شاید یک نصفه روز از هیجان این همه ثروت به وجد بیای اما کم کم می فهمی حقیقت چیه.
  وقتی هیچکس نست که احساستو باهاش تقسیم کنی، لباس جدیدتو ببینه.
  برای ماشینت ذوق کنه، باهات بیاد گردش، کنارت غذا بخوره، همه این داشته هات برات پوچه .

  دیگه رانندگی با وانت یا پورشه برات فرقی نداره…
  خونه دو هزار متری با ۴۵ متری برات یکی میشه.

  طلای ۲۴ عیار توی گردنت خوشحالت نمی کنه..
  همه اسباب شادی هست اما هیچ کدومشون شادت نمی کنه چون کسی نیست که شادیتو باهاش تقسیم کنی.

  اون وقته که می بینی چقدر وجود آدم ها با ارزشه چقدر هر چیزی هر چند کوچیک و ناقص با دیگران بزرگ و با ارزشه.
  شاید حاضر باشی همه دنیا رو بدی اما دوباره آدم ها کنارت باشند…..

  ما با احساس زنده هستیم نه با اموال.

  قدر همدیگه رو بدونیم

  این فایل فوق العاده بود ممنون از گروه تحقیقاتی راز ذهن

 2. سلام ممنونم از جناب امیدواری و محصولات بی نظیرتون.

  هر محصولی که روی سایت منتشر شده واقعا عالی و با کیفیت و کاربردی هست. درسته که فعلا محصولاتتون کمه به نسبت سایتهای دیگه ولی من کیفیتی که در محصولات شما دیدم در هیچ کجا ندیدم.

  این دوره رو من بلافاصله تا دیدم روی سایت خریدم.احساس میکنم که خیلی بهش نیاز دارم و حرفتون کاملا درسته در رابطه با قدرت روابط. من شاید روی این موضوع زیاد کار نمیکردم ولی از الان به لطف خدا و با کمک شما میخوام این تغییر رو در خودم به وجود بیاورم.

  باز هم ازتون ممنون و براتون آرزوی موفقیت ببشتر رو دارم.

پاسخ دهید

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

196000 تومان – خرید