چگونه ایده ۱۲۵ میلیاردی بهم الهام شد!!

چگونه ایده ۱۲۵ میلیاردی بهم الهام شد!!

دسته بندی:

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 6754 نمایش

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

به نام خداوند مهربان

من وحید امیدواری هستم و سپاسگزار خداوندم برای آماده سازی اولین فایل صوتی در قسمت دانلود رایگان.

قبل از هر چیز باید این نکته را یاد آور شوم که،تمام صحبتهایی که در این فایل و فایلهایی که به صورت رایگان بر روی سایت قرار میگیرند، حاصل سالها تجربه بنده در این مسیر هست که به وسیله همین مطالب و آموزشها به لطف خدا توانسته ام در تمام جنبه های زندگیم طی مدت خیلی کوتاهی به موفقیت های خیلی بزرگی برسم.

همانطور که اطلاع دارید،این فایل در خصوص ایده ۱۲۵ میلیاردی هست که به من الهام شد و الان در مرحله اجرا قرار گرفته.و خیلی هم عجیب و غریب نبود برام که چطور ایده ۱۲۵ میلیارد تومانی به سمتم آمد!!
چرا؟
چون آگاهانه مشخص کردم و در مسیر درست قرار گرفتم.

در این برنامه با من همراه باشید و از رازهای جذب ایده های میلیاردی و اجرای آنها مطلع شوید.

وحید امیدواری ۳۰ شهریور ۱۳۹۶


فایل صوتی “چگونه ایده ۱۲۵ میلیاردی بهم الهام شد؟!” شامل:

🕐 زمان: ۱۹:۵۰ ساعت


🎧 فرمت: mp3


💾 حجم :  ۳۲mb

 

4 نظر

 1. سلام
  از وقتی که هدفم رو پیدا کردم. دارم نشونه هارو یکی یکی میبینم. الهام هایی که بهم میشه رو جدی میگیرم و دنبالشون میکنم. من همین امروز باهاتون آشنا شدم اینم اولین ویستون بود که گوش دادم.ویس خیلی مفیدی بود خصوصا اون نکته درمورد اینکه زیاد بخوایم خیلی خیلی بهم کمک کرد و چیزی بود که واقعا بهش نیاز داشتم. یه دنیا ممنونم ازتون امیدوارم روز به روز موفق و سربلندترو غنی تر بشین.

 2. جای کلی افتخار داره ک ما جزو اولین شاگردای یک مولتی میلیاردر جوان هستیم.فایلتون سرشار و غنی از فرکانس عشق و ثروت بود.سپاسگزارم

 3. سلام به شما استاد امیدواری عزیز و گروه تحقیقاتی راز ذهن

  هر چه از شفافیت هدف و برداشتن قدم اول و توجه به الهامات گفته بشه واقعا کمه. امیدوارم همه دوستان و همراهان سایت و همه کسانی که این مطلب رو می‌خونن به اهمیت این موضوع پی ببرند. من به لطف خدای بزرگ و مهربان همین کارو کردم. من فقط قدم اول رو برداشتم و کاملا یاری و هدایت خداوند رو در مسیر هدفم احساس می‌کنم. باید خدا رو بابت اینکه ما رو در مسیر رسیدن به خواسته‌هامون قرار داده و هر لحظه ما رو کمک و هدایت می‌کنه و بابت قوانین محکم و بدون تغییری که در کائنات قرار داده شکرگزار باشیم… واقعا کلمات قاصرن از گفتن بعضی چیزها. دوستان عزیزم امیدوارم خودتون هم به لذت این احساس که در مسیر رسیدن به خواسته‌هاتون قرار دارید برسید.

  برای همه و برای استاد امیدواری عزیز آرزوی بهترین‌ها رو دارم.

  شاااد باشید و شادی‌بخش دیگران

پاسخ دهید

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.