شادی نامحدود

شادی نامحدود

دسته بندی: - -

قیمت: 19800 تومان

تعداد نمایش: 2190 نمایش

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

19800 تومان – خرید

فایل های صوتی subliminal message چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟

آیا تا به حال شده که رفتار، عادت، طرز فکر یا باور به خصوصی داشته باشید که دوست داشته باشید به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را تغییر دهید؟ این رفتار، باور، طرز فکر و … می تواند هر موردی باشد که از آن لذت نمی برید ولی واقعا دوست دارید که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر دهید…

فایل های صوتی subliminal message تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارند، اما یک تفاوت عمده بین این دو محصول وجود دارد! فایل های هیپنوتراپی ( خود هیپنوتیزم کلامی) و فایل های subliminal message (فایل های فاقد کلام) هر دو بر ناخودآگاه اثر دارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند… .

در فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، فردی که تمرین را دنبال می کند ابتدا وارد حالت خلسه و آرامش عمیق ذهنی و جسمی شده و سپس تلقینات مورد نظر به صورت مستقیم به ناخودآگاه وی داده می شود و با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی و با تکرار جلسات، تلقینات در ناخودآگاه وی تثبیت می شود، اما فایل های subliminal message اینگونه عمل نمی کنند، فایل های subliminal message تلقیناتی که قرار است به ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از فایل های subliminal message نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به فایل های subliminal message به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

مزیتی که فایل های subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و عالی از تمرینات نتیجه بگیرید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.


اگر کسی به شما می گفت که در این زندگی هدفی دارید و آن هدف این است که شادمانی بیشتری را وارد زندگی خود کنید، چه می کردید؟
اگر کسی به شما می گفت که اندازه واقعی موفقیت شما در زندگی میزانِ شادی شماست چه میکردید؟
اگر کسی به شما می گفت که اساس لایفنک زندگیتان آزادی است و نه تنها آزاد متولد شدید بلکه در انتخاب افکارتان نیز آزاد هستید و شما  همیشه آزاد هستید چه میکردید؟
اگر کسی به شما میگفت که هر زمان به فکری رسیدید که حس بهتری بهش ما داد در آن لحظه به هدفتان رسیده اید، همچنین در این لحظه شما به پیشرفت، تکامل و رفاه نزدیک شده اید چه می کردید؟

اگر برایتان شرح می دادند باورهایتان صرفا مجموع افکار ارتعاشی هستند که زمانی به آنها فکر کرده اید و سپس فکر کردن را ادامه داده اید چه میگفتید؟
اگر کسی به شما می گفت تجارب زندگیتان اساسات نتیجه افکار مسلط شما در ناخودآگاهتان هستند و افکاری که بر آنها به اندازه کافی تمرکز کنید در زندگیتان ظهور میکنند، چه میکردید؟

اگر کسی به شما میگفت که ذهن ناخودآگاه شماست که زندگیتان را می سازد نه فکرهای لحظه ایتان، چه میکردید؟

اگر کسی به شما می گفت که ارتعاشاتی که به جهان میفرستید دقیقا همانند آن را به سمت خود جذب میکنید و احساسات شماست که این ارتعاشات را به جهان میفرستد چه می کردید؟ آیا دائما حس خوب، احساس شادمانی را منعکس میکردید که نتیجه اش اتفاقات خوب هست یا احساس بد و ناراحتی را؟
اگر کسی به شما می گفت که چیزی که به آن فکر میکنید و همان چیزی است که احساس میکنید و چیزی که احساس میکنید، همان چیزی است که جذب می کنید چه می کردید؟ آیا دنبال راهی که بتوانید احساس خوبی را در خود ایجاد کنید نمی رفتید؟
کائنات به ارتعاشات تو پاسخ می دهد، اکنون چه نوع ارتعاشی ساطع میکنی؟!
اگر کسی به شما می گفت که برای رسیدن به هدفتان باید ارتعاشات وجودتان با ارتعاشات خواسته تان یکی باشد چه می کردید؟
اگر کسی به شما می گفت که برای جذب پول باید ارتعاشت با پول هماهنگ و یکی باشد و ربطی به فکر کردن به پول ندارد چه میکردی؟ و اگر بتوانی با این محصول ارتعاشت را برای هر مقداری از پول که می خواهی تنظیم کنی و آن را فوری جذب کنی چه میکردی؟
اگر کسی به شما می گفت که مهم ترین قانون جهان اینه : احساس خوب = اتفاقات خوب ، احساس بد = اتفاقات بد  و تا زمانی که احساسات خوب را در خودتان تقویت نکنید نمی توانید به هر آنچه که می خواهید برسید چه میکردید؟

بنابراین حالا که با این مفاهیم آشنا شده اید شخصا نمی خواهید ارزش آن را بسنجید؟

بعضی از شما الان که این جملات را می خوانید احساس می کنید چیزی در درونتان این جملات را تایید میکند یعنی زمانی همه اینها را به یاد داشته اید.


سلام به تو دوست خوبم من وحید امیدواری هستم و از زمانی که به دنبال تغییر زندگی ام بودم کتابهای بسیار زیادی را در زمینه موفقیت و رشد شخصی مطالعه کردم و بخش بسیار زیادی از مطالعاتم در زمینه قانون جذب و قدرت ذهن و احساسات انسان بود، و در تمام کتابهای بزرگان قانون جذب از جمله خانم استرهیکس و خانم راندا برن، تماما از قدرت احساسات صحبت شده که در واقع این احساس ماست که وقتی نسبت به خواسته مان داریم و قتی حس داشتنش را در خودمان ایجاد میکنیم می توانیم آن را بدست بیاوریم نه فقط فکر کردن به آن!!.

مطئنم که همه شما کتابهای مختلفی در زمینه قانون جذب مطالعه کردید و دوره های مختلفی را  شرکت کرده اید و در تمام این کتابها و این دوره ها، تماما از قدرت احساسات صحبت شده و به شما گفتن که راز بزرگ جهان هستی اینه که : احساس خوب = اتفاقات خوب ، احساس بد = اتفاقات بد !! . و محالِ ممکنِ که شما روی یک چیزی با احساساتِ شدید تمرکز کنید و اون چیز توی زندگیتون به وجود نیاد!!!

در واقع یکی از ابزارهایی که در وجود ما قرار داده شده برای جذب هر خواسته ای، قدرت احساسات ماست که به شدت تاثیر گذارِ ، و متوجه شدیم که بیشترین چیزی که توی قانونِ جذب اساتید بزرگ بر روی آن تاکید کرده اند، احساسات هست.

ولی خب کنترل احساسات واقعا به این راحتی ها نیست، من خودم سالها زمان گذاشتم و روی خودم و ذهنم و احساساتم کار کردم که به لطف خدا توانسته ام به موفقیت های بسیار زیادی برسم. و این قانون رو خوب متوحه شدم که با احساس خوبم اتفاقات خوب رو جذب میکنم و برعکسش. و همیشه این نکته رو تو ذهنم مرور میکنم که شادی عامل موفقیتِ، احساس خوب عامل موفقیتِ . نه موفقیت عاملِ شادی!!!

هر چه در زندگی بیشتر شاد باشی؛
درهای موفقیت بیشتری به رویت باز می شود.
و موهبت های بیشتری نصیبت می شود…

فقط خودت مسئول زندگی ات هستی.
وقتی فرکانس ذهن خود را بر شادی و امید تنظیم کنی؛
نیرومندترین انرژی کائنات هم قادر نیست آن را از تو پس بگیرد.

متاسفانه خیلی از افراد و مخصوصا افراد عادی این باور رو دارند که میگن موفقیت عامل شادیِ، یعنی زمانی که ما به یک موفقیتی برسیم، به یک پول و ثروت و شهرتی برسیم، اونوقت شاد میشم و احساس خوبی داریم! این آدم ها که تعدادشون بسیار زیاده و ۹۷ درصد جامعه رو تشکیل دادند میخوان بر خلاف قوانین جهان عمل کنند!! و نتیجه اش هم اینه که هیچ وقت به اون موفقیتِ نمی رسند، به خاطر همینه که تعداد افراد موفق خیلی کمه، چون اونها متفاوت هستند، چون اونها این قانون بزرگ جهان رو درک کردند و ازش توی زندگیشون استفاده کردند و در واقع با جریان رودخانه شنا میکنند و خیلی راحت و سریع به خواسته هاشون می رسند ولی افراد عادی همیییشه بر خلاف جریان رودخانه شنا می کنند!! امیدوارم که شما جزء این افراد نباشید و اگر هستید آگاهانه وضعیت الانتان را تغییر دهید.
من دوره های خیلی خیلی موفقی آمده کردم و روی سایت قرار دادم از جمله دوره روانشناسی فراوانی و ثروت که چندین هزار نفر از این دوره استفاده کردند و به لطف خدا نتایج شگفت انگیزی را به وجود آوردند که می توانید نطراتشان را در صفحه محصول روانشاسی فراوانی و ثروت مطالعه کنی.

همیشه دنبال راهی بودم برای کنترل احساسات و تزریق احساسات خوب به ذهن ناخود آگاه، که در هر شرایطی بتوانیم احساسات خوب و بی نظیری داشته باشیم و نتیجه این احساسات خوب ما اتفاقات خوب خواهد بود.

دوست خوبم در واقع این محصول به من الهام شد که توی فایل صوتی که توی همین صفحه هست، من صحبت کردم که چطور این اتفاق افتاد که به لطف خدا این محصول آماده بشه.و گرنه من اصلا قصد آماده سازی این محصول را نداشتم، فقط خداوند این مسیر رو نشونم داد و اگر فایل صوتی توضیحات من رو گوش کنید کاملا متوجه میشید.


دوست خوبم امیدوارم قدرت این محصول را به خوبی متوجه شده باشی.
دیدید که دکترهایی هستند که به مدت ۳۰ دقیقه ذهن رو هیپنوتیزم میکنند و چهار،پنج میلیون تومان میگیرند؟ فکر میکنی دلیلش چیه ؟ فکر میکنی چرا آدم هایی پیدا میشوند که حاضرند واسه ۳۰ دقیقه هیپنوتیزم ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه کنند؟
چون به موضوع قدرت ذهن ناخودآگاه ما پی بردند و در واقع این سرمایه گذاری که روی ذهن ناخودآگاهشون میکنند، ذهنشون میلیاردها تومان سرمایه براشون ایجاد میکنه.
محصولات سابلیمینال و خودهیپنوتیزم با هیپنوتیزمی که دکترا انجام میدن هیچ فرقی نداره جز در زمانش، اونها توی مدت زمان ۳۰ دقیقه این کار رو انجام میدن و ما در مدت زمان ۳۰ الی ۴۵ روز این کار رو انجام میدیم.

دوست خوبم میخوام بهت بگم که اگر از قدرت ذهنت و احساست مطلع باشی و بدونی که به وسیله این قدرتهای درونیِ که خدا بارها و بارها و بارها توی قرآن به صراحت بیان کرده میتونی به موفقیت های خیلی بزرگی در زندگی ات برسی

امام علی (ع) می فرماید: هم درد در توست و هم درمان
ازتون میخوام  به این جمله فکر کنید!!!

مولانا یه شعری داره که میگه:
ای نسخه نامه الهی که تویی
وی آئینه جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست
از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

دوست دارم واقعا به این جملات فکرکنید.
دوست خوبم ما اشرف مخلوقات بر روی زمین هستیم، ما نماینده خدا بر روی زمین هستیم، ما از روح خدا در درونمون داریم، ما جزئی از اصل خود بودیم پیش از ورود به جهان مادی، ما خودِ خدا بودیم و زمانی که به دنیا اومدیم، دارای دو بعد شدیم، ذهن(حاصل دیده ها و شنیده ها و تجربیات و…)  و روح(خدا) و هر چقدر فاصله فرکانسی ذهن و روح دورتر باشد ما از اصل خود دور شده ایم و قدرت خدا گونه خود را از دست میدهیم!! و هر چقدر که فاصله ارتعاشی ذهن و روحمان نزدیک باشد ما به اصل خود نزدیک می شویم و قدرت خارق العاده ای رو برای خلق کردن داریم. میخواهید بدانید که از کجا متوجه این فاصله ارتعاشی می شویم؟؟ هر زمان که احساس بدی دارید، فاصله ارتعاشیتان با خود حقیقیتان دور می شود و هر چقدر که احساس خوبی داشته باشید یعنی در هماهنگی با منبع هستید. و نشانه اش احساس آرامشی هست که در وجودتون حس میکنید!!
ما قرارِ که با به وجود آوردن احساس خوب در خودمون به آرامش برسیم و با منبع هماهنگ بشویم و این هماهنگی و این احساس آرامش و این بندگی خالصانه نتیجه اش چیزی نیست جزء وهابیت(بخشش بی حد و نصاب خداوند).

اگر قرآن را مطالعه کنید خداوند بارها و بارها به بیان میکنه این موضوع رو، من آیاتی از قرآن برای شما آماده کردم که مطالعه کنید.


وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِينَ ﴿١٣٩
و اگر مومنید،سستی مکنید و غمگین مشوید، که شما برترید.


فَرِحِينَ بِمَا آتَاهُمُ اللَّـهُ مِن فَضْلِهِ وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِينَ لَمْ يَلْحَقُوا بِهِم مِّنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿١٧٠
به آنچه خدا از فضل خود به آنان داده است شادمانند،و برای کسانی که از پی ایشانند و هنوز به آنان نپیوسته اند شادی (احساس خوب) می کنند که نه بیمی(احساس بد) بر ایشان است و نه اندوهگین( احساس بد) می شوند.


 يَسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَةٍ مِّنَ اللَّـهِ وَفَضْلٍ وَأَنَّ اللَّـهَ لَا يُضِيعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِينَ ﴿١٧١
و بر نعمت و فضل خدا که و این که خداوند پاداش مومنان را تباه نمی گرداند،شادی ( احساس خوب) میکنند.
(به نظر شما مومنان چه کسانی هستند؟ کسانی که در هر لحظه احساس خوبی دارند و احساس ترس و احساس بدی ندارند و به خدا باور دارند که خدا از جایی که فکرش را نمی کنند به آنها نعمت می دهد و هیچ گاه اندوهگین نمی شودند و همیشه احساس خوبی دارند.)


الَّذِينَ يَظُنُّونَ أَنَّهُم مُّلَاقُو رَبِّهِمْ وَأَنَّهُمْ إِلَيْهِ رَاجِعُونَ ﴿٤٦
همان کسانی که می دانند با پروردگار خود دیدار خواهند کرد،و به سوی او باز خواهند گشت.(هماهنگی با منبع)


فَلَمَّا نَسُوا مَا ذُكِّرُوا بِهِ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ أَبْوَابَ كُلِّ شَيْءٍ حَتَّىٰ إِذَا فَرِحُوا بِمَا أُوتُوا أَخَذْنَاهُم بَغْتَةً فَإِذَا هُم مُّبْلِسُونَ ﴿الأنعام: ٤٤﴾
پس چون آن چه را بدان پند داده شده بودند فراموش کردند،درهای هرچیزی (از نعمتها) را بر آنان گشودیم،تا هنگامی که به آنچه داده شده بودند شاد گردیدند، ناگهان آنان(گریبان) را گرفتیم، و یک باره نومید شدند.
(یعنی زمانی که یه نعمتی بهشون داده شد،زمانی که به یک موهبت و موفقیتی رسیدند اون موقع شاد شدند و زمانی که آن نعمت را ازشون گرفتیم نا امید شدند، یعنی فقط با داشتن موفقیت و نعمت خوشحال هستند، و راز بزرگ جهان رو متوجه نشدند که اگر شاد باشی، سپاسگزار باشی، تسلیم خدا باشی،ایمان داشته باشی، احساس خوب و آرامش داشته باشی بعد میتونی برسی به هر آنچه که میخوای.نه وقتی رسیدی شاد و خوشحال باشی!!)


 قُلْ بِفَضْلِ اللَّـهِ وَبِرَحْمَتِهِ فَبِذَٰلِكَ فَلْيَفْرَحُوا هُوَ خَيْرٌ مِّمَّا يَجْمَعُونَ ﴿يونس: ٥٨﴾
بگو: «به فضل و رحمت خداست كه [مؤمنان‌] بايد شاد شوندو اين از هر چه گرد مى‌آورند بهتر است.(احساس خوب ، احساس شادی و هماهنگی با منبع)


يَا بَنِيَّ اذْهَبُوا فَتَحَسَّسُوا مِن يُوسُفَ وَأَخِيهِ وَلَا تَيْأَسُوا مِن رَّوْحِ اللَّـهِ ۖ إِنَّهُ لَا يَيْأَسُ مِن رَّوْحِ اللَّـهِ إِلَّا الْقَوْمُ الْكَافِرُونَ ﴿٨٧
اى پسران من، برويد و از يوسف و برادرش جستجو كنيد و از رحمت خدا نوميد مباشيد، زيرا جز گروه كافران كسى از رحمت خدا نوميد نمى‌شود.» (نومیدی، احساس بد ویژگی های کافران یا ناسپاسان)


وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ وَحَمَلْنَاهُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَرَزَقْنَاهُم مِّنَ الطَّيِّبَاتِ وَفَضَّلْنَاهُمْ عَلَىٰ كَثِيرٍ مِّمَّنْ خَلَقْنَا تَفْضِيلًا ﴿٧٠
و به راستى ما فرزندان آدم را گرامى داشتيم، و آنان را در خشكى و دريا [بر مركبها] برنشانديم، و از چيزهاى پاكيزه به ايشان روزى داديم، و آنها را بر بسيارى از آفريده‌هاى خود برترى آشكار داديم.
(اشرف مخلوقات و برتری انسان بر دیگر مخلوقات به وسیله قدرتهایی که در وجود انسان قرار داده)


إِنَّمَا النَّجْوَىٰ مِنَ الشَّيْطَانِ لِيَحْزُنَ الَّذِينَ آمَنُوا وَلَيْسَ بِضَارِّهِمْ شَيْئًا إِلَّا بِإِذْنِ اللَّـهِ ۚ وَعَلَى اللَّـهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ ﴿١٠
چنان نجوايى صرفاً از [القاآت‌] شيطان است، تا كسانى را كه ايمان آورده‌اند دلتنگ گرداند، و[لى‌] جز به فرمان خدا هيچ آسيبى به آنها نمى‌رساند، و مؤمنان بايد بر خدا اعتماد كنند.
(نجوا همون گفت و گفتو های ذهنی هست که صبح تا شب به ما میگه: بدبخت شدی،کارتو ازت گرفتن،بیکار میشی،ترکت میکنه همسرت، بی پول میشی،مریض میشی،اوضاع داره سخت میشه،دلار داره میره بالا،رقابت داره بیشتر میشه،)
نجوی تنها از سوی شیطان است. برای چی؟ برای این که مومنان را غمیگن کند!! ولی مومنان به این نجوی ها توجه نمیکنند، چون بر خدا توکل میکنند و طبق آیه ۵۸ سوره یونس که در بالا هست، خداوند میگوید:بگو: «به فضل و رحمت خداست كه [مؤمنان‌] بايد شاد شوند.» و اين از هر چه گرد مى‌آورند بهتر است.
(احساس خوب ، احساس شادی و هماهنگی با منبع)


دوست خوبم امیدوارم که کاملا متوجه شده باشی و راه درست را در پیش بگیری، این فایل به تو کمک می کند که ذهنت در فرکانس و مدار احساس خوب قرار بگیرد و این احساس خوب،احساس خوب بیشتری را جذب میکند و نتیجه ی این احساس خوب اتفاقات خوب خواهد بود، در هر زمینه ای در زندگی ات.

ارتعاشات مثبت

ارتعاشات فکر و احساس تو
مجدد با همان میزان به خودت
بر می گردد…
پس مراقب باش ببین چه ارتعاشی
از تو ساتع می شود…


شادی نامحدود

تمام چیزی که الان به آن احتیاج داری این است که احساس خوبی داشته باشی. هر چه احساس خوب بیشتری داشته باشی، چیزهای بهترِ بیشتری را سمت خود جذب خواهی کرد.

راندا برن


 

احساس راز است

قدرت مغناطیسی وجود شما

هنگامی که توسط حس های خوب و مثبت از خود عشق منعکس می کنید، احساساتتان پیرامون شما حوزه مغناطیسی ایجاد می کنند که این حوزه را هاله می گوییم. هر شخص توسط این میدان مغناطیسی یا هاله، قادر به جذب خواسته هایش می باشد.

آنچه تعیین کننده حوزه مثبت یا منفی در شماست همان احساسات شما می باشد. هر زمان که با احساس، کلمات و یا رفتارتان عشق منعکس می کنید عشق و نیروی مثبت بیشتری به حوزه اطرافتان ارائه می کنید.

هر چه بیشتر عشق منعکس کنید حوزه مغناطیسی پیرامونتان قوی تر خواهد بود. و هر چه حوزه مغناطیسی شما قوی تر شود، قدرت بیشتری برای جذب چیزهای مورد علاقه تان خواهید داشت.

شما می توانید به مرحله ای برسید که در آن مرحله نیروی مغناطیسی حوزه تان فوق العاده مثبت و قوی باشد به طوری که بتوانید با تصور و احساس هر اتفاق خوبی، آن اتفاق بی درنگ برایتان حادث شود. این قدرت خارق العاده که در درون شما وجود دارد، قدرت عشق و احساس است.


 

برای دریافت آرزوهایتان احساسات خوب بفرستید

همه چیز در زندگی براساس نوع احساس شما می باشد. تمامی تصمیماتی که در زندگی اتخاذ می کنید بر پایه احساسات شماست.

تنها عامل و انگیزه قدرت کل زندگی شما احساساتتان می باشد. خواهان هر چیزی که در زندگی تان باشید به دلیل عشق و علاقه شما نسبت به آن چیز است.

و به خاطر حس خوبی است که آن مساله در شما ایجاد می کند و هر آنچه که در زندگی خواهانش نیستید به این دلیل است که احساس بدی در شما به وجود می آورد.

تمام چیزهای مورد علاقه تان مانند پول، سلامتی و خوشبختی شما را به سمت خود می خوانند. تمامی شان مشتاق هستند که وارد زندگی تان شوند و برای این کار شما باید احساسات خوب به کائنات ارسال کنید.

راندا برن


احساس خوب

اگر افکار و کلامتان را کشتی موشک انداز تصور کنید، احساساتتان حکم سوخت را دارند. کشتی موشک انداز وسیله نقلیه ثابت و ساکنی است که بدون سوخت هیچ کاری نمی تواند انجام دهد، زیرا سوخت قدرتی است که موشکی را بلند می کند.

راندا برن


کتاب قدرت فصل دوم ( راندا برن ) : قدرت احساسات

برای دانلود کلیک نمایید

آنلاین گوش کنید🎧


کتاب قدرت فصل سوم ( راندا برن ) : تکرار احساسات

برای دانلود کلیک نمایید

آنلاین گوش کنید🎧


 

دوست خوبم حالا تصمیم با خودته. من می خواهم راه های رسیدن به یک زندگی شگفت انگیز را به تو نشان بدهم، نکته های زیادی است که باید درباره زندگی بدانی و همه آنها خوب هستند، در واقع فراتر از خوب، شگفت انگیز هستند.
زندگی ساده تر از آنیست که فکرش را بکنی.وقتی بفهمی نحوه کار زندگی و قدرتِ درونت چیست، آنگاه جادوی زندگی را تمام و کمال تجربه می کنی و زندگیِ شگفت انگیزی خواهی داشت.
حال بگذار جادوی زندگی ات شروع شود.

دوست خوبم حالا که از قدرت احساسات و ارتعاشات مطلع شدی، حاضری آگاهانه برای خلق یک تجربه جدید در زندگی ات تصمیم بگیری و اقدام کنی

یک بار برای همیشه اصل و اساس قانون جذب را که احساسات و ارتعاشات هستند، در زندگی ات به کار بینداز و نتایجش را در زندگی ات مشاهده کن! به تو قول می دهم که شگفت زده خواهی شد!!! چون تازه اصل و اساس قانون را تجربه می کنی!


اگر در هر صورتی با خرید از طریق درگاه بانک آشنایی ندارید، می توانید با شماره های مشاوران ما که در انتهای سایت موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.


آنتونی رابینز میگوید:
“دقیقا لحظه ای که شما تصمیم می گیرید سرنوشت شما شکل می گیرد.”

فقط چند ثانیه تا شکل گیری یک سرنوست شگفت انگیز فاصله دارید.


جایزه

پانزده درصد از مبلغی که از طریق درگاه بانک، برای خرید این محصول استفاده می‌کنید، به کیف پول شما اضافه می‌شود. شما میتوانید برای خرید های بعدی خود از آن مبلغ استفاده نمایید.

پاسخ دهید

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

19800 تومان – خرید