معجزه فروش

معجزه فروش

مولف: وحید امیدواری

دسته بندی: - - -

قیمت: 29950 تومان

تعداد نمایش: 73446 نمایش

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

29950 تومان – خرید

تنها کتاب عملی و کاربردی در زمینه فروش  که در سه نسخه فایل pdf ، فایل صوتی و ویدیو آموزشی ارائه شده است.

من وحید امیدواری ادعا میکنم که این کتاب و ویدیوهای مرتبط با کتاب در فروش شما معجزه می کند، و ممکن نیست که شخصی این تکنیک ها را به کار بگیرد ولی نتیجه ای نگیرد. و اگر شخصی به هر دلیلی از این کتاب ناراضی بود من تمام مبلغ پرداختی را برگشت خواهم داد.


آیا فروش جزء مسائل اصلی در کسب و کار شما می باشد؟

آیا سالهاست که کسب و کار خود را ایجاد کرده اید ولی نه تنها رشدی نداشتید بلکه فروشتان نیز رو به روز در حال کمتر شدن است؟

“فروش” قلب تپنده کسب و کار شماست. اگر این بخش از کسب و کارتان بخوبی فعال باشد، می توانید مطمئن شوید که صاحب یکی از بهترین کسب و کارهای هستید. شما برای فروش موفق به فروشندگان حرفه ای نیاز دارید. نکته مهمی که وجود دارد این است که تمامی مهارتهای فروش اکتسابی و قابل آموزش اند. یعنی فروشندگان حرفه ای به دنیا نیامده اند بکله خود را پرورش داده اند.

اگر شما صاحب کسب  وکار هستید (مهم نیست چه کسب و کاری!!!)، یا اگر کارِ فروش را دوست دارید و می خواهید در فروش بهترین باشید، باید بدانید که فروش یک علم است.

 

اگر صاحب کسب و کار هستید باید این اصل مهم را هموار به خود یاد آور شوید که ” تا زمانیکه فروش انجام نشده، هیچ نتیجه ای در کسب و کار شما بوجود نیامده است”. اگر نگاهی به مدیران موفق در جهان بیندازید، متوجه می شوید که تمام آنها کارشان را از فروش آغاز نموده اند و به واسطه ی مهارت در این علم، توانسته اند کسب و کارشان را به سودآوری و موفقیت سوق دهند.

“اپل” را می توان یکی از موفق ترین شرکت های دنیا برشمرد. اگر بخواهیم لیستی از دلایل موفقیت این شرکت تهیه کنیم، مطمئنا اولین و مهم ترین عامل موفقیت را استیو جابز، موسس این شرکت، برخواهید شمرد . استیو جابز یک حرفه ای در کار فروش بود. وزنیاک در خاطرات خود می نویسد:

 

” استیو یک نابغه ی  فروش بود. قبل از تاسیس اپل ما همکاری مان را شروع کردیم، این همکاری شامل: مهارت مهندسی من بود و تفکر و دیدگاهِ جابز که می توانست آنرا مشتری پسند کرده و به مشتری عرضه و از آن پول دربیاورد…”

 

اگر صاحب هر کسب و کار کوچک یا بزرگی هستید، فرقی نمی کند، در هر حال، فروش مهم ترین مهارتی است که کسب و کار شما به آن نیاز دارد.

کارفرآینان موفق، افرادی هستند که به اهمیت کار فروش واقفند. آنها قادر اند نیازهای بازار هدفشان را شناسایی نموده و محصولی مناسب تولید نموده و آنرا بفروشند. در واقع آنها استادِ فروش محصول مناسب در بازار مناسب اند. آنها می دانند که مشتریان، خریدار کالا یا خدماتِ آنها نیستند بلکه مشتریان فقط می خواهند مشکلاتشان را حل کنند. بنابراین اگر یک فروشنده حرفه ای هستید، باید بدانید که شما کالا یا خدمتی را نمی فروشید بلکه شما راه حل یک مسئله را می فروشید.

کتاب “معجزه فروش” را می توان با قدرت، بهترین کتابی که در مورد فروش تا کنون نوشته شده است، برشمرد.

 

اگر شما نیز یک فروشنده هستید، به شما تبریک می گوییم و خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم.

فروختن آب به کسی که در بیابان  مانده  کار آسانی است که هر کسی می تواند آن را انجام دهد، اما موفقیت در انتظار کسی است که بتواند به صحرا نشین ماسه بفروشد.

ما به شما نشان خواهیم داد که فروش چقدر می تواند ساده و شیرین باشد.

این اثر تحسین برانگیز بیش از یک کتاب راهنما است این کتاب عملی است که شما را برای مسیر موفقیتی که در پیش دارید آماده می سازد.

این یک شعار تبلیغاتی نیست، به شما قول می دهیم بعد از خواندن کتاب از ما تشکرخواهید کرد.

اگر بهترین وسریعترین نتیجه را می خواهید این کتاب بی نظیر پیشنهاد ماست.

یه سوال از شما دارم، کارگر معدن بیشتر کار میکند یا مهندس معدن ؟ بله درسته کارگر معدن. اما چه کسی بیشتر پول درمی اورد؟؟ مهندس معدن. چرا؟؟

چون مهارتهایی را دارد که کارگر ندارد، از امروز نگو با همسرم خوب نیستم، بگو مهارت ارتباط برقرار کردن را ندارم
از امروز نگو فروشم خوب نیست، بگو مهارت های فروش را بلد نیستم.

از آقای وارن بافت یکی از ۳ ثروتمند برتر دنیا سوال کردند: آقای بافت ما بیشتر روی چه چیزی سرمایه گذاری کنیم که افت نکند؟؟
آقای بافت جواب دادند: روی خودت، تنها چیزی که هیچ وقت افت نمیکند خودت هستی. و باید یاد بگیری درهر لحظه آموزش ببینی.

تحقیقات پژوهشگران پیوسته نشان داده است که افراد موفق معمولا به سرعت  تصمیم میگیرند و وقتی کاری را درست بدانند به آسانی از تصمیم خود برنمی گردند ، برعکس افراد شکست خورده معمولا دیر تصمیم میگیرند و تصمیم خود را به آسانی رها می کنند.

هرگاه تصمیم شایسته ای گرفتید آن را رها نکنید

شما به آن چیزی می رسید که به آن باور دارید. جایگاهی که امروز دارید ریشه در باوری دارد که داشتید

این کتاب با تیزبینی فراوان، اصول حیاتی ای را که یک فروشنده حرفه ای برای متحول ساختنِ زندگی مالی اش به آن نیاز دارد را با موشکافی و وسواسِ خاصی آموزش داده است. با خواندنِ اصول این کتاب و بکارگیری این اصول ساده اما حیاتی در کسب و کارتان، نه تنها تحولی عظیم در فروش و درآمدتان بوجود می آورید بلکه خوشحالی و آرامش خود را در این می بینید که یک فروشنده هستید. زیرا فروشنده گان مهم ترین عنصرِ پیشرفت در هر کسب و کار، سازمان، کشور و قاره ای هستند. آنها هستند که جهان را تغییر داده و همواره راه هایی تازه برای بشریت باز می کنند. زیرا آنها فروشندگانِ راه حل های بهتر برای مسائل بشر هستند. همین حالا می توانید این کتاب بی نظیر را خریداری کنید، مطمئن باشید که نتایجی که بدست می آورید شما را شگفت زده خواهد کرد.


من وحید امیدواری با اطمینان کامل به شما دوست عزیزم اعلام می کنم در صورت هر گونه نارضایتی از کتاب مبلغ پرداختی شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد.پس با خیال راحت تهیه کنید.


دارم از خوشحالی بال در می آورم چون قرار
است این کتاب را بخری.

چیزی در درون این کتاب خواهی یافت
که تفاوت بزرگی بین تو و تمام  فروشندگان
و کسب و کارهای دنیا
به وجود می آورد.

این کتاب می تواند برای تو ثروت به ارمغان آورد.

بگذار معجزه فروش، معجزه اش را به تو نشان بدهد.

وحید امیدواری


جایزه

پانزده درصد از مبلغی که از طریق درگاه بانک، برای خرید این محصول استفاده می‌کنید، به کیف پول شما اضافه می‌شود. شما میتوانید برای خرید های بعدی خود از آن مبلغ استفاده نمایید.

29 نظر

  • سلام با مشخصاتتون از قسمت «ورود» وارد پروفایلتون بشید و از قسمت خریدهای اخیر دانلود کنید.
   با شماره های انتهای سایت میتونید تماس بگیرید، مشاورین ما راهنماییتون میکنند.

 1. سلام واقعا کمال تشکر رو دارم از آقای امیدواری، معلومه خیلی شخص با تجریه و موفقی هستید.واقعا کتابتون عالی بوده

 2. اقا وحید کارتون حرف نداره واقعا من کتابتون رو خیلی دوست دارم، واقعا هر بار که میخونمش نکته های جدیدی یاد میگیرم.
  توصیه میکنم چندین و چند بار مطالعه کنید.

 3. سلام بسیاااار بسیار سپاسگزارم از آقای امیدواری و کتاب فوق العادشون
  واقعا عالی و بی نظیره این کتاب، به خدا اینقدر شیرین و روان و کاربردیه که تا تمومش کردم ولش نکردم، تا حالا چندبار خوندمش واقعا خیلی نتیجه برام داشته کلی فروشم رو بالا بردم.
  توصیه میکنم حتما استفاده کنید.

 4. سلام و خداقوت خدمت استاد امیدواری
  خیلی خیلی ممنون از کتاب فوق العادتون، بهترین و جامع ترین کتابی که در زمینه فروش واقعا عملی و کاربردیه

 5. این کتاب به دور از هرگونه حاشیه ای تمام نکات مهم و عملی رو برای افزایش فروش شخصی  سازمانی به صورت کاملا جامع توضیح داده.به خدا نه میخوام تبلیغ الکی کنم نه چیزی وای واقعا هر کسی که دوست داره در کارش چه در زمینه بازاریابی شبکه ای و چه در هر کار دیگه ای موفق بشه، خوندن این کتاب براش الزامیه، همانند کتابهای جیم رآن،مارک یارنل، تلم شرایتر و… این کتاب مطئنم جزء بهترین و پر فروشترین کتابها خواهد بود.
  مطمئنم  که این کتاب  به زودی در همه جهان مطرح میشه چون واقعا عالیه.
  بسیار سپاسگزامم از آقای امیدواری 

 6. slm man ashegh in keaaaaabam b khoda bar aval k khondamesh b khoda enghadr ghashangh tozih dade bod ke hame ketab ro tamom kardam.in ketab az behtarin ketabha dar zamine forooshe.asheghetam mr.omidvari barat arezoye movafaghyat daram.

 7. سلام 
  من حدودا ۴ ماه پیش توی یکی از کانالهای نتورکی با این کتاب آشنا شدم و تصمسم گرفتم که این کتاب رو تهیه کنم،واقعا میخواستم ببینم محتوای کتاب مثل اسمش هم معجزه میکنه یا نه!!!! الان که دار این دیگاه رو مینویسم و به ۴ ماه پیش فکر می کنم واقعا از ته دل میگمممم خداااایا شکرت، این کتاب فروش من رو ۱۸۰ درجه تغییر داد.به خدا خیلی کتاب با ارزشیه قدرش رو بدونید، از هر جمله ایش میشه کلی پول در آورد، راه کارها همه عملی و اجرا شده هستن، واقعا بی نظیره.
  خیلی خیلی ممنووونم و براتون آرزوی سلامتی  ثروت رو دارم

 8. سلام خدمت استاد امیدواری و تیم پر تلاششان
  بسسیار سپاسگزارم از شما و کتاب خوبتون،من کتابهای زیادی در مورد فروش مطالعه کردم ولی به خدا این کتاب توی بحث فرش کاملا حرفه ای طراحی شده و خیلی نکات خوبی توضح داده شده، که از صفر تا صد فروشندگی رو به صورت کاملا حرفه ای و عملی توضیح میده.امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید

 9. سلام 
  ممنون از آقای امیدواری به خاطر آماده کردن این کتاب.بسیار عالی و کاربردیه من تعریفشو خیلی شنیدم ولی فکر نمی کردم که واقعا تا این حد تاثیر گذار باشه.انشالله که در زمینه شبکه سازی نیز اگه بتوانید مانند فروش مطالبی را ارائه بدید مطمئنم خیلی از مشکلات افراد نیز رفع خواهد شد.

  • با سلام به شما
   دوست عزیز نام و ایمیل شما جزء کاربران سایت نیست و تا زمانی که ثبت نام نکنید نمی توانید خریدی داشته باشید.
   با تشکر

  • سلام متشکر از خریدتان
   اگر خریدتان موفق بوده باشد، وارد حساب کاربری خود بشوید و از قسمت خریدهای اخیر محصول خریداری شده را دانلود کنید.اگر ناموفق باشد پول به حساب شما برمیگردد.

    • سلام به شما دوست عزیز
     در هنگام خرید محصول باید حتما ثبت نام انجام شود تا بتوانید بعد از خرید لینکهای دانلود محصولات را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.
     ظبق قوانین سایت بدون ثبت نام شما نمیتوانید از سایت محصولی را خریداری کنید.

 10. بی نظیرترین کتاب در بازاریابی شبکه ای.واقعا آقای امیدواری درک کردند بازاریابهارو که چه مشکلی دارند.خدا خیرتون  بده.
  من تیم شهرستانم مشکل فروش داشت. ولی روشها و استراتژی های کتاب رو که بهشون یاد دادم،خداروشکر دستم افتاده رو یه رشد خیلی خوبی.
  این کتاب نیاز هر کسی است که بازاریابی شبکه ای کار می کند.چه کسی که سازمان بزرگی دارد و چه کسی که سازمان کوچک و حتی کسی که اصلا سازمان دارد.
  ممنون از زحماتتون موفق و پیروز باشید.

 11. سلام و خداقوت به استاد محترم آقای امیدواری و اعضای سایت
  من لازم دونستم که نظرم رو درباره استفاده از کتاب در اختیار دوستان قرار بدم.
  واقعا توی نتورک بحث فروش مشکل بزرگیه، چون اکثر نتورکرها فروشنده نبودند.من بعضی ها رو دیدم که تجربه فروشندگی داشتند و وارد نتورک شدند و خیلی زود تونستند که درآمدهای خیلی عالی داشته باشند، چون تجربه فروش داشتند  و خیلی راحت در اختیار بچه های سازمانشون قرار میدادند.
  من از وقتی این کتاب رامطالعه کردم هم فروش شخصیم چندین برابر شده  و هم فروش تیمم. و تمام بچه های تیمم این کتاب رو خریدند و تازش استفاده می کندد
  با تشکر زینب ستاری

 12. سلام به همه نتورکرهای عزیز
  تویه میکنم حتما مطالعه کنید،قیمتش ۵%درصد پول خرید ماهانتون هم نیست ولی با اطلاعاتی که در اختیارتون میزاره میتونید خیلی زود به درآمد برسید.با تشکر از وبسایت خوبتون من تمام محصولاتتون رو خریداری کردم و منتظر اضافه شدن محصولات جدیدتون نیز هستم.

 13. کامل ترین کتاب در بازاریابی شبکه ای
  واقعا کاربردی و جذابه، من رشد چندانی نداشتم از لحاظ فروش شخصی و تیمی ولی از وقتی که مطالعه کردم و از نکات و استراتژیهاش استفاده کردم.خداروشکر رشد خیلی خوبی داشتم و تمام اصولش رو توی تیممون داریم اجرا میکنیم
  به جرئت میتونم بگم پر فروشترین کتاب جهان میشه در زمینه بازاریابی شبکه ای، فقط کافیه یه بار مطالعه اش کنی.
  با تشکر از شما جناب آقای امیدواری.

 14. سلام و خداقوت به شما
  من نمیدونم چی بگم فقط میتونم بگم عالیه واقعا ممنون از زحماتتون ممنون از آقای امیدواری

پاسخ دهید

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

29950 تومان – خرید